taxonómia kifejezéseiből hogyan készíthetnék felsorolást?

stewes képe

Egy szótár kifejezéseit szeretném felsorolássá alakítani, de nem jöttem rá a módjára.
Ilyen eredményt szeretnék kapni: alma, körte, szilva, megy
Új nézetet hoztam létre, amelyik szépen meg is jeleníti a kívánt szavakat, de nem ilyen formában.

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
aruna képe

stewes képe

Köszönöm szépen, ki is próbáltam.
Én lehetek a béna, mert nem jöttem rá, hogy mit kellene tennem. Tartalomban egy mező megjelenítéséhez tudom használni, de én egy taxonómia nézetet szeretnék átalakítani.

0
0

„Kattintgatós amatőr”

aruna képe

Tehát egy views kimenetében egy sorban vesszővel elválasztva jöjjenek a kifejezések, ezt meg lehet oldani sima CSS-el is.

Pl. a "Tags" szótárban lévő kifejezéseket így tudod listázni vesszővel elválasztva így: "alma, körte, szilva, megy"

------------

Létrehozod az új nézetet a varázslóval:

- Megjelenítés: "Taxonómia kifejezések" típus: "Tags"
- Lapozó használata előtt ne legyen pipa

A ennyi volt a nézet legyártása.
Most nézetben egymás alatt lesznek a kifejezések linkjei, mindegyik külön sorban.

------------

Nálam ez a nézet html kiemenete az első két kifejezéssel (a views neve 'test' nálam):

<div class="view-test">
  <div class="view-content">
 
    <div class="views-row views-row-1 views-row-odd views-row-first">
      <div class="views-field views-field-name">
        <span class="field-content"><a href="/tags/elso-tag">első tag</a></span>
      </div>
    </div>
 
    <div class="views-row views-row-2 views-row-even">      
      <div class="views-field views-field-name">
        <span class="field-content"><a href="/tags/masodik-tag">második tag</a></span>
      </div>
    </div>
 
  </div>
</div>

-------------

A kifejezéseket css-el egy sorba egymás mellé lehet ugrasztani, és szintén css-el berakhatod a vesszőt is mint elválasztó karaktert.

.view-test .view-content .views-row,
.view-test .view-content .views-field {
  display: inline;
}
 
.view-test .view-content .views-row:not(:last-child):after {
  content: ', ';
}
2
0
stewes képe

Köszönöm szépen! Van még mit pótolni valóm a CSS-el. Ez így akkor nem drupalos kérdés volt igazán.

0
0

„Kattintgatós amatőr”