Közzéteszi magát a csibész

ggondos képe

Kedves Drupalos Kollégák!

Új regisztrálként üdv Mindenkinek!

Egy kis segítséget szeretnék kérni épülgető honlapommal kapcsolatban.
Egy ideje valami miatt nem tudok rejtett nodeokat létrehozni. Kiszedem a közzétéve pipát, és mentés közben bepipálja magát.
Drupal 7-ben építem.
A tartalomtípusoknál be van állítva, hogy az új fájlok automatikusan rejtettek legyenek, ezt mégsem veszi figyelembe. Nem tudom mi lehet az oka, de jó lenne, ha nem kellene egyből látható node-ban dolgoznom.
Mivel kezdő vagyok, lehet, hogy valamit be/elállíttottam, pl. trigger?, mi hathat erre? De az is lehet– tán kicsit valószínűbb, hogy valamelyik modullal akad össze valami?!
Köszönöm, ha tud valaki segíteni!

üdv

Gábor

Drupal verzió: 
nevergone képe

Szerinted, ha el szeretnék gondolkodni a problémád lehetséges okain, milyen lényegi információkat tudhatnék meg a témaindító bejegyzésedből? Szerinted milyen információk megosztásával tudnál hozzájárulni ehhez a folyamathoz? :)

0
0
ggondos képe

Hát több információm nincs sajnos.

De nem biztos hogy értem, hogy mire próbálsz rávezetni :-) Remélem jó helyre írtam, ami keveset írtam.

Esetleg még azt tudnám felsorolni, hogy milyen modulok vannak telepítve?
köszi
Sorry
G

0
0
nevergone képe

„Esetleg még azt tudnám felsorolni, hogy milyen modulok vannak telepítve?”

Igen, ez pl. egy olyan fontos információ, amit már érdemes lett volna a témaindítóban elhelyezni, akár verziószámokkal együtt. Sőt, a Drupalnak is van verziószáma.

Próbáltad a hibát többféle böngészővel és az alapértelmezett Bartik sminkkel is reprodukálni?

0
0
ggondos képe

Köszi a tippet, kipróbáltam, sajnos a Bartik alatt is fennáll a hiba.
Explorer, Firefox, Chrome alatt ugyanúgy.

Bemásolok ide adatokat, hátha:

Drupal 7.23
Adatbázis frissítések Aktuális
Adatbázisrendszer MySQL, MariaDB, or equivalent
Adatbázisrendszer verziója 5.5.19-1~dotdeb.1
CKEditor 4.1
CTools CSS Cache Exists
Colorbox plugin 1.4.14

Drupal alaprendszer frissítési állapota Aktuális

Feltöltés folyamata Nincs engedélyezve

A kiszolgáló alkalmas a fájlfeltöltési folyamat megjelenítésére APC-n keresztül, de ez a lehetőség tiltva van. Hozzá kell adni a apc.rfc1867 = 1 sort a PHP működését szabályzó php.ini fájlhoz. Javasolt a PECL uploadprogress használata, ami támogatja a több fájl párhuzamos feltöltését.

Frissítési értesítők Engedélyezett

Fájlrendszer Írható (nyilvános letöltési mód)

GD függvénytár PNG támogatással bundled (2.0.34 compatible)

GD képkezelő könyvtár használata a forgatás és a színtelítettség-csökkentés hatásokhoz bundled (2.0.34 compatible)

Időzített feladatok Legutóbbi futás ideje: 28 másodperc
Az időzítő böngészőből is futtatható.

Konfigurációs fájl Védett

Metatag Drupal core is compatible

Older versions of Drupal core were missing functionality necessary for taxonomy term pages to work correctly, but this version will work correctly.

Modul és smink frissítési állapot Aktuális

PHP 5.3.10-1~dotdeb.1 (további információk)

PHP memória korlátozás 512M

PHP register globals Tiltott

PHP-kiterjesztések Engedélyezett

Tartalom hozzáférési jogosultságok Tiltott

Ha a webhelyen teljesítményproblémák lépnek fel a tartalomak jogosultságai miatt, szükséges lehet a jogosultsági gyorsítótár újraépítése. Az újraépítés el fog távolítani minden jogot a tartalomról és az engedélyezett modulokon és beállításokon alapuló jogosultságokkal fogja kicserélni azokat. Az újraépítés sok időt vehet igénybe, ha sok a tartalom vagy bonyolultak a jogosultsági beállítások. Az újraépítés befejezése után a tartalom automatikusan az új jogosultságokat fogja használni. Jogosultságok újraépítése

Unicode könyvtár PHP mbstring kiterjesztés Webkiszolgáló Apache/2.2.16 (Debian)

jQuery Update jQuery 1.5.2 and jQuery UI 1.8.11

update.php elérése Védett

Engedélyezett modulok - mindent mindig frissítek egyből, amikor jön az értesítés, hogy elérhető:

Block, Color, comment, contact, content translation, contextual links, dashboard, database logging, field, field sql storage, field ui, file, filter, help, Image, List, Locale, Menu, Node, Number, OpenID, Options, Overlay, Path, PHP filter, Poll, RDF, Search, Shortcut, Statistic, Syslog, System, Taxonomy, Text, Toolbar, Trigger, Update manager, USer

Chaos tools,

CKEditor, Jquery Update, Wysiwyg

Block languages, Internationalization, Language icons, Menu translation, Multilangual content, Multilingual select, Path translation, String translation, Translation sets,

Colorbox, Easy social, Edit section, Facebook comment box, Insert, Libraries, Token

Metatag, Metatag: Open graph,

Custom sitemap

Variable

Views, Views UI

kösz
GG

0
0
ggondos képe

Hoztam létre néhány tartalom típust, a hiba az általam létrehozott és az alap tartalomtípusokat is érinti.

A smink best responsible dinamikus - egyelőre módosítatlan.

0
0