Kommerce Kiskstart 2 telepítése

tamoca képe

Jó napot Dru Pálosok!
Az lenne a kérdésem, hogy a telepítő csomag a 7.x-2.8 feltelepítésekor ha bejelölöm, hogy tegye fel a mintatermékeket és már semmin se állítok, már a többnyelvűséget se kérem...
A termékek nem jönnek létre csak a termékvariációk külön külön. Az a nézet ahol egyben látszik a különböző szín méret az már nincsen. A cipők,polók stb nincsenek csoportosítva, tehát a managee produkcts alatt nincsen semmi. Az Allproduct variations alatt azonban szépen ott vannak a mintakollekció darabjai színek méretek szerint. De mint termék sehol semmi. Szeretném tanulmányozni az ötleteit a Kickstartnak emiatt kérek segítséget. Telepítéskor választottam adóval amerikaival európaival meg adó nélkül, kipróbáltam magyar idővel meg eredetileg amit megadott , mindent variáltam de nem ok.Ha nem kérem a mintáruházat akkor egyedileg lehet bepipálni lehetőségeket. Azokat is egyesével kipróbáltam , de a végeredmény valamivel jobb ha mindent bejelölök mert akkor 3 terméken valami zacskó meg biciklis termosz a láblécben megjelenik. A phpmemória 250 rendben megy a telepítő. A filest 777-el a /sites/default/files/ útra tettem.Telepítéskor dolgozik is bele szépen ott vannak a fotók stb. Korábban ugyanígy a 7-2-6 simán felment, most az uj verzió nem.

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
tamoca képe

A tárhelyen voltak beállítási gondok, nem drupal probléma.

1
0

tamoca