Kapcsolat oldal több cim választásával

johny képe

Az oldalamra szeretnék egy olyan kapcsolati űrlapot, amelyben legördülő menüben választási lehetőségek biztosít több e-mail címhez, tehát ki lehessen választani, melyik részlegnek küldjék a levelet! Melyik modullal lehet ezt, és hogyan lehet azt a legördülő választékot beállítani, vagy egyáltalán lehetséges több e-mail választása vagy csak egyre tud küldeni egy űrlap??

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
Fórum: 
aksza képe

Tudja ezt a Contact alap modul.

1
0
csakiistvan képe

Webform modul lesz a barátod, a webformban lesz egy Témakör pl, vagy bármi, amiből a user kiválaszthatja mivel kapcsolatban ír.
Ez egy legördülő lista, aminek az értékeit így adod majd meg:
[email protected]|Valami
[email protected]|Egyéb

Levélküldéshez pedig beállítod hogy ezt a mezőt figyelje a levél címzettjének.

0
0

Drupal full-stack developer at Wunderman Thompson Budapest

johny képe

..de úgy látom CCK-val együtt kellene, ahhoz meg nem igazán értek.. egy kis plusz instrukció még jól jönne, hogy is kezdjek bele!

0
0

Johnymusic

csakiistvan képe

Webform sajnos nem kezel CCK mezőket, neki saját mezői vannak.

0
0

Drupal full-stack developer at Wunderman Thompson Budapest

johny képe

- ezt a legördülő listát nekem kell a webform modulba belenyúlva megcsinálni?

0
0

Johnymusic

johny képe

Sikerült!

0
0

Johnymusic

csakiistvan képe

Szuper :)

0
0

Drupal full-stack developer at Wunderman Thompson Budapest

johny képe

mégpedig az, hogy nem tudom, hol kell beállítanom a mező figyelést, hogy el is küldje..egyenlőre csak azt írja, hogy elküldte..de nem kapja meg a cimzett

0
0

Johnymusic

csakiistvan képe

Nézd meg a logot hogy hol akadt el a dolog.

0
0

Drupal full-stack developer at Wunderman Thompson Budapest

johny képe

..mert a logot sem tudom, hol nézzem! Szóval..megvannak a Formcomponensek, mint láthatod itt http://193.225.125.73/node/33

aztán van még olyan opció, hogy e-mail meg Form Settings. az utóbbiban annyit értettem, hogy a submit gomb nevét átirtam. Kell még valamit beállitani ezekben az opciókban? Vagy máshol kell, hogy el is küldje az üzeneteket????

0
0

Johnymusic

johny képe

..de hát mindig tanul az ember!

A routerünkön nem engedélyezett a 25-ös port kifelé, így nem is mehet el az üzi az oldalról.

0
0

Johnymusic