Kép probléma

csszilvia képe

D7
TB_Purity
Tiny
IIMCE

Sziasztok!

tudom, hogy már sokan, sokszor kérdezték, de nem sikerül a képet megjelenítenem a tartalomban.

szerkesztőben látszik a kép, a tartalomban nem : [img]/sites/default/files/Majk.jpg[/img] (forrásban nincs benne).

ha beszúrom szerkesztőben akkor megvan a kép.

Filtered html-ben img engedélyezve van
fájlfeltöltés könyvtára sites/default/files

és még egy kérdés: Tiny-ben van egy haladó kép funkció azt szeretném használni. akkor is kell az IMCE?

gondolom, hogy csak valami apróság hiányzik, de nem találom.

Előre is köszi

Szilvi

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
janoka képe

Szia!

Szerintem kapcsold ki a bbcode-dot, akkor rendes képként teszi be.

0
0
csszilvia képe

Köszönöm szépen a tippet! bár nem ki, hanem bekapcsoltam a bbcode-ot, de működik!!

Ezer hála!

1
0
csszilvia képe

bekapcsoltam a bbcode converter modult, így megjelentek a képek. De hiába állítottam be a kép tulajdonságait, (alt, descr., padding) semmi nem látszott.

ki-be kapcsolgattam a HTML szűrőt, WYSIWYG szűrőt, BBCode convertert. Szerintem az összes lehetséges variációt kipróbáltam.

Végül lecseréltem a Tiny-t CKEditorra, kikapcsoltam a HTML szűrőt, bekapcsoltam a WYSIWYG szűrőt + a BBcode convertert és most minden OK. Kép igazítva, title megjelenik.

Megpróbáltam tesztelni, mi is történt valójában és erre jutottam:
1. amikor a Tiny-t használtam, nem is az IMCE működött.

2. Félreértettem, hogy kapcsoljam ki a BBcode-ot: valószínűleg a Tiny nyomógombjai közül gondoltad, hogy kapcsoljam ki, én meg ehelyett bekapcsoltam a BBcode convertert:-)

Már csak egy kérdésem maradt:
Az IMCE a BBcode miatt nem működött Tiny alatt?

A lényeg, hogy most minden működik.
Gondoltam, megosztom, hátha másnak is hasznos lehet.
Én pedig megint tanultam valamit:-)

0
0