fehér halál

hszilard képe

A következő problémám akadt:
A szolgáltatóm a webszerveren PHP verziót frissített 5.2.9-ről 5.3.18-ra. Azóta a weboldalam egy nagy üres oldalt ad vissza.
Próbáltam keresni, hol akad el a folyamat, és azt találtam, hogy a includes/bootstrap.inc-ben a set_error_handler('_drupal_error_handler'); után leáll. Nem ad semmilyen hibajelzést, pedig bekapcsoltam az error_reporting-ot.
Egyébként a honlap 7.8-as Drupal alat fut(ott) - tudom, elég régi, már sok ideje terveztem a frissítést, de eddig jól működött.

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Drupal verzió: 
hszilard képe

Kiegészítve a hozzászólásomat, azt, hogy hol áll le a program, a trigger_error függvény segítségével találtam meg, vagyis a bootstrap.inc kódban beszúrogattam ezt a fügvényt. Ez alapján írtam, hogy a set_error_handler függvényhívásnál áll le. Előtte kiadva a trigger_error-t még adott hibajelzést, utána kiadva már nem. De lehet, hogy épp a set_error_handler írja felül a trigger_error működését, ezt nem tudom.
Van valami kifinomultabb módszer hibakeresésre?

0
0
zionduc képe

A szolgáltatótól kérdezd meg, hogy a logban mit lát.

Esetleg az index.php-ben a <?php után írd be, hogy

  1. ini_set('display_errors',1);
  2. error_reporting(E_ALL|E_STRICT);

Így a fehér képernyő helyett egy hibaüzenetet kellene látnod.

0
0

Írj rám, ha érdekel a Győri Drupal Használói Találkozó.

hszilard képe

Az index.php-ben beállítottam, amit írtál, de hibaüzenetet nem ad továbbra sem.
A logra rákérdeztem a szolgáltatónál, de állítólag abban egyelőre nem találtak semmit, de ígérték, hogy majd utánanéznek.

0
0
hszilard képe

Most már végképp nem tudom, mi lehet, mert időközben itthon a saját gépemre feltelepítettem a XAMPP-ot, és átmásoltam rá a komplett weboldalt és adatbázist, és gond nélkül megy az oldal a localhost-omon.
Az éles helyen meg el se indul, ráadásul a szolgáltató meggyőzött, hogy a drupalban lehet a hiba, nem náluk.
De ha nálam megy, akkor nem lehet, hogy mégis ott a hiba?

0
0
nevergone képe

Szerintem a szolgáltatónál lesz a gond. Mondd el nekik, hogy neked a gépeden XAMPP alatt megy az oldal.

0
0
hszilard képe

A szolgáltatónál volt a hiba. Sajnos, eddig nem írták meg, mi volt elállítva, pedig szerettem volna megtudni és ide felrakni a megoldást. De ha sikerül kicsikarnom belőlük, majd ide is beírom.

0
0