drupal commerce több storefront, egy kosár, egy checkout

uniquevisitor képe

sziasztok,

a családi webshoprendszert drupal übercart domain access-ről (ahol domainenként külön webshop, kinézet és mindegyiknek külön kosár, valamint checkout és login page volt) magento-ra váltottam kb 1 éve. Itt a külön domaineken lévő oldalaknak egy közös kosara és egy közös login/checkout oldala van.

Az a helyzet, hogy nem rossz ez, de valahogy nem kedvelem annyira a magentot, mint a drupalt és ahogy nézegettem, ez az commerce már valóban egy nagyon jó rendszer.

Commerce modullal megoldható valahogy a több storefront (küldön domaineken) a közös kosár és egy közös checkout oldal? Ez a keresztértékesítések miatt nagyon hasznos.

Vagy legalább az übercartos egy kódbázis, és storefrontonként kosár és checkout? (bár az előző jobb lenne)

köszönöm az ötleteket.

Az egészet még meg lehetne/kellene bonyolítani egy többnyelvűséggel, bár akkor nem tudom, hogy a checkout hogyan viselkedik. (hiszen a közös checkout pont az egyetlen bankkártyás modul integrációja miatt volt/van).

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
uniquevisitor képe

az előadásban azt látom, hogy elvileg tud több domaint, store-t kezelni, de máshol nem találtam utalást. Csinált már vki ilyet a gyakorlatban?

http://drupal.uzletkotobank.hu/content/e-commerce-drupal-commerce-előadás-anyaga

köszi

0
0