Csak egy képet a cimlapra

feca képe

Sziasztok!

A következő probléma megoldásához kérnék egy kis segítséget:
ha egy nodhoz több kép is van csatolva, akkor a cimlapra kerülő bevezető mellett is megjelenik az összes. Hogyan lehetne elérni, hogy csak az első kerüljön oda?

Drupal verzió: 
vajdasági képe

Felmegolsakent az is szoba johet hogy keszitesz 2 kep mezot az elsoben csak egy kepet engdedelyezel es azt jelenited meg pl. a bevezetoben. A node teljes nezeteben meg mindket mezot...

Nekem volt is egy ilyen esetem ahol eppen igy oldottam meg mert 1 mezovel en sem tudtam megoldani. Habar ott a fo nezetben az az elso kep az mas meretekben is jelent meg mint a tobbi, igy nekem vegulis jol mukodik ez a megoldas ...

1
0
feca képe

hanem a nekem tetsző megoldás. Ezzel a galleryformatter modult is ki tudom váltani.
Kösz

2
0
segi képe

az egyik és ez biztosan működik, hogy Display Suite használsz a megjelenítéshez, létrehozol vagy választasz a létező layout-ok közül, majd bizonyos mezők mellett megjelenik egy extra textfield, amelyben egy # lesz, ezt kell módosítani 1-re.
Másik megoldás, találtam egy modult nem tudom mennyire működőképes, mert még alpha verzióban van.
A harmadik megoldás pedig kódból, egy kis tucat blog bejegyzés van ami erre próbál megoldás adni pl itt egy.
Remélem valamelyikben megtalálod a megoldást!

1
0

Drupal developer at Cheppers

knorbi képe

Views modullal is módosíthatod a nyitólapot.
És akkor olyanra szabod a megjelenést, amilyenre csak akarod.

1
0

Kiss Norbert
adatmentespecs.hu