Commerce termékek összeadása

vikicica22 képe

Hello mindenkinek!

Termékeket töltöttem fel a drupal oldalra és bizonyos termékből van több is.

Pl:

Sapka – 1000 Ft - 1db van ebből a termékből
Kesztyű – 700 Ft - 3 db van ebből a termékből
Sál – 500 Ft - 2 db van ebből a termékből

Egyfajta készlet / raktár nyilvántartót, modult vagy views keresek, ami mindent összead nekem, hogy hány db termékem van, 1 termékből mennyi van és annak az összesítő ára, majd ezeknek az értékeknek totális összesítője.

vagy views -ban van egy nagyon hasonló és jó példa erre amikor a termék vásárlásánál a "Kosár tartalma" résznél tartunk

Termék | Ár | Mennyiség | Mindösszesen | Végösszege

hasonló táblázatra lenne szükségem ami mindent kiír és összead.

Nem tudom jobban körbeírni / leírni nektek, mert már tisztára bele bonyolódtam én is de azért remélem érthető, hogy mit szeretnék.

Ezeket a modulokat használom eddig:
commerce
commerce_stock
commerce_product_display_manager
inline_entity_form

Üdv.: Viki

Taxonomy upgrade extras: 
Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
Bálint képe

Készíthetsz egy nézetet, ami termékeket listáz, azok eladási árát mutatja, és a raktáron lévő darabszámot — utóbbi infót a Commerce Stock szolgáltatja egy a termék entitáshoz adott propertyvel, a Views tudni fog róla. Ezután már csak a végösszeg hiányzik, ezt már akár megoldhatod a view egy field template-jében, ha gyors és egyszerű megoldást akarsz, ha pedig elegánsat, akkor egy Views field handlert írhatsz erre a célra. Ja, és a Distinct opciót ne felejtsd el bepipálni a view-ban, hogy a termékeid ne jelenjenek meg többször a listában.

0
0
gazsesz képe

A views summerize modult nézd meg, az elég sok mindent tud, összeget, átlagot, minimumot, maximumot.

1
0

Gazsesz

vikicica22 képe

Kipróbáltam az általad ajánlott modult de nem sikerült úgy össze adni a dolgokat ahogyan fentebb leírtam :( Tovább nézelődök és hátha találok egy olyan modult amiben „raktár kezelő" van olyan funkció ami megmondja hány termékem van pontosan darabszámra és ezek a termékeknek összesen mennyi az értéke.

0
0