Commerce - banki felület

makgab képe

Üdv!

Milyen lehetőség van arra, hogy a commerce-ben a fizetéskor a vásárló egyből át tud menni a banki online felületére és tud utalni? Pl. OTP... stb.
Csináljak egy linket az online banki oldalra? (ami pl. böngészőben új fülön megnyílik)

Csinált már valaki ilyesmit?

--

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
zedclans képe

Mire gondolsz pontosan? Bankkártyás fizetésre?

0
0
makgab képe

Igazából a lehetőségeket keresem.
Szerintem annyival lehet megkönnyíteni a vásárlók dolgát, hogy egyből a bankja online felületét elérje és azonnal tudjon utalni.
Vagy felesleges?

0
0
zoleeka1 képe

Bigfish Payment már beépíthető fizetési modul D7 Commerce-be! Így bankkártyával tud fizetni, kb. az összes magyarországi bank elérhető benne + Mobile-os fizetés, PayPal, stb. Csak a megfelelő szerződést kell megkötni a bankkal (vagy fiókot létrehozni a PayPal-nál), és kb. 2 mezőt kitölteni. Ráadásul már ingyenesen elérhető a modul.
Keress rá a fórumon, korábban már volt róla szó!
https://www.paymentgateway.hu/

0
0

zoleeka1

makgab képe

Köszönöm, szerintem ilyesmire gondoltam. (commerce_bigfish_paymentgateway)

Ha jól értelmezem, akkor a webaruháznak kell regisztrálni a "Bigfish paymentgateway" oldalán és beállítandó a Drupal-ban a kapott: Store name, API key.
(Fizetős a szolgáltatás.)
A vevő fizetéskor online tud fizetni és teljesítéskor a modul rögzíti az adott rendelésre vonatkozó tranzakció teljesülését? A rendelés státuszát átállítja pl. "Completed"-re?

0
0