Alapértelmezett kép minden oldalon megjelenik

johny képe

SOS! Elkelne a segitség !Egy darab alapértelmezett képet töltöttem fel és minden oldalamon megjelenik! Hogyan tüntessem el?

http://193.225.125.73 - ez az oldal, amit csinálgatok épp!

View modul használatával kisérletezgettem, mert szeretnék fotó galériákat létrehozni. Igaz, még ehez is kellene majd némi segitség, hogy hogyan kell egyáltalán létrhozni úgy, hogy egy bizonyos könyvtár fájljait lássam slideshow-val!?

Sewgitségeteket előre is köszönöm!

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
Fórum: 
johny képe

mert image mezőt rendeltem a cikkeimhez meg az oldalakhoz...persze, hogy megjelent mindenhol a kép... ez megoldva! :D

Már csak abban kellene a segitségetek, hogyan kezdjek bele fotógaléria készitésébe, views slideshow, gallery formatter segitségével.

Ezen az oldalon vannak az albumok, amiket szeretnék slideshow-val megoldalni, és külön-külön, választási lehetősségel!

0
-2

Johnymusic

csakiistvan képe

Lehet csak nekem nem kerek, de akkor most egy sima slideshow-t akarsz végül csinálni?

Ha beállítottad a nézetben a mezőket, és persze telepítetted a views slideshow modult(gondolom elolvastad a readme.txt fájlt), s ezután se megy, akkor nézd meg a videót róla(második találat views slideshow-ra keresve a gugliban. Igaz a videó Drupal 6-on készült, de attól még használható neked is.). Vagy itt a drupal.hu-n is rákereshetsz, és hidd el hogy valaki már előtted is biztosan feltette ezeket a kérdéseket.

0
0

Drupal full-stack developer at Wunderman Thompson Budapest