Tooltips és Calendar esemény megjelenítési probléma

Phoere képe

Sziasztok,

Egy oldalon az alábbi hibajelenségbe botlottam, aminek nem tudtam megtalálni az okát.
Az oldalon telepítve van a Calendar, Tooltip és a Beautytips modul. Minden szépen működik, kivéve a month/date nézet, tehát amikor a havi áttekintőben csak a kiválasztott nap eseményei jelenek meg.

Itt két hiba jelentkezik:
- a Tooltis felugró listájában a teljes hónap adott napig rögzített eseményei látszanak. Tehát az első napon csak az aktuális nap, a következőn az aktuális és az előző, míg az utolsó napon az egész hónap.
- a napok mezőiben ugyanakkor csak az adott nap eseménye látszik - kivéve a hét első napját! Ott megjelenik az összes előző esemény. A mintaképen ez egy hétfő nap, de ha átállítom a hét első napját vasárnapra, akkor a vasárnapi eseményeknél jelentkezik ez a hiba.
A lenti képekkel igyekeztem szemléltetni.

Kép1
Itt látható a hónap nézet, ami rendben van

Kép2
A hónap nézetben a tooltips is OK.

Kép3
Hónap/nap nézetben az első nap tartalma és a tooltips OK.

Kép4
Hónap/nap nézetben a második nap tartalma OK.

Kép5
Hónap/nap nézetben a második napnál a tooltips már nem jó.

Kép7
Hónap/nap nézetben hétfői nap tartalma nem jó, minden előző esemény bekerül. Először azt hittem, hogy az utolsó nap a hibás, de visszanézve régebbi időszakra kiderült, hogy a hétfői napok esetében jelentkezik ez a hiba, illetve pontosabban a hét első napján.

Kép8
És persze a tooltips sem jó hozzá

Esetleg valakinek valami ötlete, tapasztalata hasonló jelenséggel?

Előre is köszönöm!

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: