Tartalmak megjelölése

pixelharcos képe

Hello minden forumozónak. Nos a kérdésem az lenne hogyan tudnám megoldani azt,hogy a felhasználom különböző tartalmakat megtudjon jelölni kedvencének . Végülis arról van szó, hogy térkép megjelöléseket és postokat betehessen kedvencei közé. Illetve egy olyan checkboxba bejelölhese miszerint „itt járt” illetve ólvasta, elküldte eme tartalmat. És ezt egy külön oldalon vagy a felhasználói menüében követni tudja. Létezik-e ilyen modul / modulok vagy kódolás.. Végülis lehetetlen nem létezik. Minden esetre kezdö drupalozó vagyok. Söt most ismerkedek a CMS rendszerekel is:D de ez jelenesetünkben remélem nem számit és köszönök minden segítséget tanácsot.

Drupal verzió: 
aboros képe

ilyen esetekre legcélszerűbb a flag modult használni szerintem.
http://drupal.org/project/flag

2
0

-
clear: both;

pixelharcos képe

Köszönöm a gyors segítséget uram. Tehát fel tetem flag modult majd a views modult és végül Ctools modult. Igy külön oldalon tudom már követni a jelölt dolgokat szóval majdhogynem perfect. Csak annyi lenne a kérdésem, hogy a megjelölt tartalmakat a felhasználó interfészén milyen módon lehetne kategorizálni? Tehát a főmenü oldalainak alól dalaiban jelölt dolgok kapjanak külön felsorolást. PL két fő oldal Esti mozi , Könyvtár. Ezek alóldalában követet dolgok külön csoportban jelenjenek meg.

0
0
csakiistvan képe

A flaget onmagaban nem tudod kategorizalni, de ha a node-on van tag, akkor megoldhato valszeg a listaoldalad.

0
0

Drupal full-stack developer at Wunderman Thompson Budapest