<head> tag módosítása regisztrációnál

silytb képe

Sziasztok!

az lenne a kérdésem, hogyan tudnám módosítani a regisztrációnál a <head></head> tagek közötti részt? Szeretnék open graph meta-tageket beletenni.

de mivel ez nem oldal, nem tudok egyedi page-node-id.tpl.php fájlt csinálni neki,és nem tudom az OpenGraph modullal sem szabályozni, mert a formnál nem adhatóak meg a contentek hozzá.

tehát szeretnék egy modult, ami hozzáadja a /user/register "oldal" <head></head> részébe pl ezeket:

<meta property="og:title" content="Csatlakozz Te is!"/>
<meta property="og:image" content="http://valami.hu/gyujts.png"/>
<meta property="og:site_name" content="valami"/>
<meta property="og:url" content="http://valami.hu"/>
<meta property="og:description" content="Valami leírás."/>

De a site többi oldalánál maradnia kell a gyárinak, illetve annak, amit az OpenGraph modullal beállítottam.

Segítségeteket kérném, hogyan induljak el a modul fejlesztésében, pár apróbb modult készítettem már, nem a modul készítésre vagyok kíváncsi, hanem a függvényre..

mivel ez egy form, gondolom hook_form_alter kell, de nem tudom mi ez esetben a type és az id..stb.

bármilyen segítséget szívesen fogadok, ami előrébb lökne..

köszönöm.

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
tatarbj képe

Pedig ez is "csak" egy oldal: page-user-register.tpl.php
Fogod, lemásolod a sminked page.tpl.php fájlját, a fentire átnevezed, törölsz egy cachet, ebben az új templateben meg már azt írsz a head-be, amit csak szeretnél :)
Üdv, tatarbj.

1
0

---
Tatár Balázs János

silytb képe

Köszönöm, nem gondoltam, hogy ennek is lehet tpl.php fájlt létrehozni.. így már minden oké lesz, azt hiszem.

0
0
tatarbj képe

Mivel van saját urlje (melyet a hook_menu egyik implementálásával hoznak létre, itt a user_menu functionben), ezért lehet az url-re illeszkedő templatet létrehozni, ennyi az egész :)
sok sikert, üdv tatarbj.

2
0

---
Tatár Balázs János

silytb képe

Sikerült így, köszönöm.
Lehet akár blokkokhoz is templatet létrehozni? Mondjuk, ha a blokkom: block/8 akkor lehet mondjuk block-8.tpl.php -t létrehozni hozzá? Azt látom, hogy div-ekbe teszi a blokkokat, pl <div id="block-block-8"> tehát nincs saját url-je..de talán mégis:)
Nem szeretném a php filtert engedélyezni, viszont egy blokkomban szeretnék php-t is használni, ezért gondoltam, megkérdem, lehet-e ennek is külön template fájlt létrehozni.

vagy, ha nem lehet, akkor hogy lehet elérni, hogy egy modul egy bizonyos blokkban fussom, vagy oda print-elje az eredményt..?

üdv.

0
0
tatarbj képe

itt az a módi, hogy új kérdés, új topic :) (amint ez megvan, meglesz a válaszod is, ne izgulj :))
Üdv, tatarbj.

0
0

---
Tatár Balázs János

silytb képe

Átkerült ide

1
0