Térkép megjelenítése ColorBoxban (Get Locations + Views exposed filters)

Sk8erPeter képe

Sziasztok!

Van egy Get Locations fieldem, ezzel megjelenítek egy térképet Views segítségével, sok helyszínből, bele vannak pakolva a markerek is a helyszíneknek megfelelően, exposed filterek segítségével pedig ezek szűkíthetők. A középső, tartalmi hasáb viszonylag szűk ahhoz, hogy normálisan látsszon a térkép, ezért az a feladat, hogy a térkép megjeleníthető legyen nagyban, ColorBoxban is, persze a szűkített feltételeknek megfelelően.

Mi lenne erre az elegáns megoldás?
Gondoltam rá, hogy készítek egy sima linket a Colorboxos class-okkal ellátva, rálinkelem egy másik, nagyobb view-ra, és ennek a page.tpl.php-járól leszedem a sidebarokat meg az egyéb felesleges régiókat (pl. fejléc, lábléc, ilyesmit is, mert most itt nem kell), de lehet, hogy ez gány, és tudtok egy szebb megoldást.

Előre is köszi az ötleteket!

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
aboros képe

vagy legalábbis ennél szebbet nem tudok. persze lehet, hogy van, akkor viszont érdekelne :)

0
0

-
clear: both;

Sk8erPeter képe

Köszi, igazából azért érzem kicsit kényszeresen gánynak a megoldást, mert így végül is a Drupal legenerál egy csomó olyan tartalmat, amire úgysem lesz szükség, és én a háttérben a régiók kihagyásával igazából annyit csinálok, hogy ezeket a legenerált tartalmakat nem engedem megjelenni a frontenden. Tehát végez egy csomó felesleges melót, ami meg idő- és erőforrás-igényes.
Csak hát én sem tudok jobbat ennek megoldására... :(
Szóval akkor egyelőre marad ez.

De ha valakinek eszébe jut egy szebb megoldás, ne tartsa magában! :)

0
0
szantog képe

hook_page_alter() - még azelőtt ki lehet kapni mindent, hogy elkezdené legenerálni.

1
0

----
Rájöttem, miért kérdezek olyan ritkán a drupal.hu-n. Amíg szedem össze az infokat a kérdéshez, mindig rájövök a megoldásra.

Sk8erPeter képe

Köszi, ez jó ötlet!
De közben rájöttem, hogy a Context modullal mindez halál egyszerű:

Context + Disable regions

Most, hogy leszedtem a sidebarokat, a <body> tag meg is kapta a no-sidebars CSS-osztályt. Tehát a Context modul segítségével a régiótiltás is nagyon gyorsan elintézhető.

0
0