Simple news

don brada képe

A simplenews modult telepítettem.
Az alap "PLAIN" megjelenésen kívül szeretnék képeket, formázott szöveget is megjeleníteni.
Próbálkoztam a „mime mail ”modullal, és a

html mail

modullal is, de egyik sem működik. Hiába csináltam meg a szokásos beállításokat, amikor használatba veszem őket még hírlevelet sem küld ki.

Ti milyen modult használtok a simple newshoz, illetve találkoztatok -e esetleg hasonló tapasztalattal?

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
Geva képe

simplenews + mimemail remekül működik - sőt a html mail-l is -, nem kell további modul html hírlevél küldéséhez(esetleg egy remekbe szabott templét még)

0
0
don brada képe

Kedves Geva! Köszönöm szépen a válaszod.

Valamit akkor nem jól csinálok:
1. Simple newst telepítettem, használatba vettem, kiküldi a regisztrált címre a hírlevelet - de csak PLAIN formátumban, és az állapota természetesen "sent" (formázatlan szöveg és hivatkozások).

2. Letöltöttem a Mimemail-t, a modult engedélyeztem.

3. Simple news beállításoknál megjelenik a HTML formátum kiválasztásának lehetősége - ezt is megteszem.

Ám innentől kezdve hiába küldök hírlevelet, nem küld semmit - bár a hírlevél adatoknál "sent" állapotban van, tehát elvileg kiment.

Valamit be kell még állítani, amit nem tettem meg?

Köszönöm, ha segítesz:
Gergő

0
0
makgab képe

Lehet, hogy a mail szerveren (szolgáltatót kell megkérdezni) lehet valami gond, ha valóban nem mentek ki a levelek.

0
0
Geva képe

Gergő, helyesbítek: hibás a mimemail 1.2-nél magasabb verziója :-((((
- a korábban telepített modulnál nem okozott zavart a működésben a frissítés, de lehet(ahogy nálad történt), hogy a 6.14-es telepítéssel egyáltalán nem működik

nálam azt jelenti(előző verziókról frissített moduloknál, több honlapon is), hogy nem érem el a mimemail beállításait lehetőségeit, de mivel mennek a hírlevelek - egyszer már beállítottam -, ezért írtam azt hogy működik a mimemail modul, sajnálom

nyilván a 6.14-es verziót telepítetted,
drupal 6.30?
és eléred ezt a mimemai beállítási lehetőséget hibaüzenet nélkül?
../admin/settings/mimemail

ezt találtam. https://drupal.org/node/2210243

1
0