Nyelvválasztó blokk nem jelenik meg

haripeti képe

Sziasztok!

Egy csomó Drupal site-ot csináltam már, és most másodszor futok bele 7-essel abba az őrjítő hibába, hogy a Nyelvválasztó blokk nem jelenik meg. Gugliztam rá órákat, másnál is előjött a hiba, és mindenhol olyan válaszok születtek, mint "tedd bele valamelyik régióba", "kapcsolj be minden modult" stb. Be van. Beletettem. Szerintem minden létező beállítást megcsináltam, amit lehet (máshol semmi gondom nem szokott lenni a multinyelvvel), mégsem jeleníti meg. A többnyelvűség amúgy tökéletes, tartalom alján megjelennek a nyelvváltó linkek, minden frankó, csak és kizárólag a nyelvváltó blokk nem jelenik meg.
Van esetleg valakinek valamilyen ötlete, mi lehet a baj? Tuti van valami beállítás még elrejtve, amit nem találok, különben máskor sem működne, de elfogytak az ötleteim.
Drupal 7.12, i18-ból a legfrisebb (de gondolom, ez nem releváns, mert a language switcher core-hoz tartozik).

Előre is nagyon köszi!

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
haripeti képe

Ja, bocs, kimaradt egy fontos info: Bartik-kal sem megy, nem hinném, hogy smink-kérdése.

0
0
csakiistvan képe

admin/config/regional/language/configure

oldalon engedélyezd hogy a webcímből vegye az észlelést

1
0

Drupal full-stack developer at Wunderman Thompson Budapest

haripeti képe

Váááááááááááááááááá!!! Köszönöm, akkora marha vagyok, hogy lassan vágásérett. Pedig 5x jártam ott, mindig ellenőriztem a megjelenés-sorrendet, csak az nem szúrta ki a szemem, hogy ott jobbra még kell külön egy pipa is.
Örök hálám üldözni fog! :)

2
0