Multisite-ból domain külön drupalba

hehehuhu képe

Sziasztok!

Az alábbi problémával találtam szembe magamat:

Van egy 6.3-as Drupallal szerelt működő domain (valami.com), amelyhez a Multisite funkció be van állítva.

Ez a drupal kiszolgál még másik két domaint (izeke.hu és csipcsip.eu) is, és egy közös adatázisból is dolgoznak.

Szeretném a csipcsip.eu domain nevet ebből a multisite-os környezetből kiszedni, hogy egy saját drupal rendszerből működjön a továbbiakban.

Amit észleltem:
- public_html/sites/default alatt NINCS a másik két domainnek saját könyvtára, viszont
- a sites/all/themes -ben a másik két domain saját arculata/témája/sminkje megtalálható

Igazából nagyjából sikerült ezt kiviteleznem, de valami még mindig nem klappol, mert van az oldalon olyan tartalom (egy menüpont és egy nyitóoldalon található naptárszerűség) ami nem tölt be (GoogleChrome-ban a Ctrl+Shift+i megoldásra nem ír ki a Console hibát).

Valakinek van esetleg bejáratott megoldása erre, vagy hogy mit is kéne ellenőriznem ?! Mert látszólag megy, gyakorlatilag mégis van tartalom ami nem tölt még be.

Ha valakinek lenne ötlete, tudok privátban példálózni weboldal-címmel is és meg tudom mutatni webarchive-ban hogy mi az ami hiányzik most a betöltődésből.

Taxonomy upgrade extras: 
Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: