Mi a baja a Firefoxnak?

Anonymous képe

Sziasztok!

Az oldalam, amin a legfrissebb Drupal 7-es fut, a legfrisseb IE-en, FF-on és CH-on nézem. Az utóbbi napokban egyszer csak az történik, hogy az oldalra navigáláskor a Firefox nagyon lassan tölti be az oldalt és a végén az történik, hogy nem jeleníti meg jól az oldalt, csak egy frissítés (CTRL+R) után, addig nem teszi be a logót, és odatesz szöveges részeket a navigációhoz, amelyek egyébként nem szoktak megjelenni, és az oldalkép olyan, mintha a stíluslap nem töltődne be teljesen. Ráadásul nem minden alkalommal csinálja hibásan.

A másik két böngészőben semmi probléma, csak a FF 6.2-es legfrissebb változatában.

Nyilván nem a Drupal a hibás, de mit tudnék tenni?

Az alapsminket használom. Bartik.

Drupal verzió: 
szantog képe

Mondjuk egy link nem ártott volna az oldalhoz, mert e nélkül kb ezek lehetnek:
1. baj van az oldallal
2. baj van a szolgáltatóval
3. baj van a gépeddel
4. baj van az oprendszerrel
5. baj van a firefoxal
6. baj van valamelyik firefox addonnal
7. baj van a világgal

0
0

----
Rájöttem, miért kérdezek olyan ritkán a drupal.hu-n. Amíg szedem össze az infokat a kérdéshez, mindig rájövök a megoldásra.

vacati képe

oldallal nem, mivel akkor eddig nem lett volna ez a hiba és a többi böngészőnél is jelentkezne. Tovább mivel nem módosítottam a Drupal-on, ez kizárható.
A szolgáltató se lehet, mert akkor miért csak az egyik böngészőnél jelentkezik?!
A gépemmel ugyanezért nem lehet baj.
Igaz ez az OP rendszerre is (XP)
A Firefox vagy az egyik kiegészítő. Nos, az utóbbi igaz lehetne, ha ez idő alatt valami újat telepítettem volna.
Tehát marad a Firefox.

A világ? Azzal ettől függetlenül is baj van :-)

0
0
Balogh Zoltán képe

Ez tehát nem Drupal kérdés.

5
0
vacati képe

Ezek a hibaüzenetek jöttek az FF Webkonzolján:

Ismeretlen tulajdonság: 'box-sizing'. A deklaráció el lett dobva. /modules/system/system.base.css?lrrs6l:73

Hiba a(z) 'filter' értékének értelmezése közben. A deklaráció el lett dobva. /modules/toolbar/toolbar.css?lrrs6l:45

Hiba a(z) 'overflow' értékének értelmezése közben. A deklaráció el lett dobva. /modules/finder/finder.css?lrrs6l:24

Hiba a(z) 'padding-bottom' értékének értelmezése közben. A deklaráció el lett dobva. /themes/bartik/css/style.css?lrrs6l:1491

Hiba a(z) 'background-image' értékének értelmezése közben. A deklaráció el lett dobva. /themes/bartik/css/colors.css?lrrs6l:27

UI: "blockquote" közé tettem a hibasort, de itt mégsem úgy jelenik meg, nem veszi figyelembe.

0
-3
szantog képe

http://img37.imageshack.us/img37/444/kijells065.png

ez továbbra sem drupal kérdés.

3
0

----
Rájöttem, miért kérdezek olyan ritkán a drupal.hu-n. Amíg szedem össze az infokat a kérdéshez, mindig rájövök a megoldásra.