LOCAL_MENU_ACTION-nel létrehozott linket, hogyan tudom az űrlap létrehozásakor paraméterrel kiegészíteni?

Müller Péter képe

Segítséget szeretnék kérni a következő probléma megoldásához:

Adott két táblám. A példa kedvért egyik a 'tulajdonosok' a másik a 'tulajdonok'.

A tartalamat a modulom egy standard táblázatba listázza. Mint amilyen a Drupal 7-ben a tartalom keresése. Van benne egy LOCAL_MENU_ACTION amivel új tulajdonost lehet hozzáadni és a műveletek részénél a két szolásos link: Szerkesztés Törlés.

Eddig megy is minden tökéletesen, mint az álom.

Azonban van a műveleteknél még egy link. Ez a Tulajdon. Ha erre kattint az illető, akkor a tulajdonok táblát listázza ugyanilyen módon a modul egy táblázatba. Hogy éppen melyik tulajdonos tulajdonát kell listázni azt onnan tudja, hogy egy paraméterben átadom így:

tulajdonok/?owner=[ownerid]

Azt szeretném ha ebben a táblázatban a tulajdonok hozzáadása link (amit a hook_menu-vel hozok létre megkapná ezt a paraméter, de nem tudom hogyan oldjam meg.

Tehát összefoglava: Ha egy táblázatot (mint pl a a Drupal 7-ben a tartalom keresése) paraméterel hívok meg, hogyan érem el, hogy a LOCAL_MENU_ACTION formávab létrehozott link felvegye ezt a paraméter, mert a hook_menu-ben ezt nem tudom megoldani mert akkor még nem látja a paramétert.
Ha tudtok adni egy kód mintát rá azért nagyon hálás lennék.

Segítségeteket előre is köszönöm.

Taxonomy upgrade extras: 
Drupal verzió: