Lightbox2 nem megy SWFUpload-dal

Anonymous képe

Sziasztok!

6.22-es Drupal oldalról van szó.

Van egy tartalomtípus, amelyben van egy SWFUpload-os lehetőség, amellyel több file-t is fel tudok tölteni egyszerre.

Azt szeretném, ha a kép formátúmuakat overlay módon megjelenítené a rendszer.

Feltettem a Colorboxot, rendesen fel is ment, de nem sikerül működésre bírni.

Aztán leszedtem és feltettem a Lightbox2 modult. Ezzel azonnal megy a dolog, DE

csak akkor ha az adott feltöltő mező felületi elem típusát KÉP formátumra teszem, SWFupload-dal az történik, hogy a tartalomban a már fent lévő képek hivatkozásai eltűnnek és csak akkor jelennek meg megint, ha visszaállítom KÉP felületi elemre és rámentek a tartalmakra egyenként.

Nem szeretnék külön képmezőt és egyéb file-oknak mezőt csinálni, nem lenne elegáns.

Van megoldás? Már fél napja az összes variácitó végigjátszottam és mindössze arra az érdekes dologra sikerült rátalálnom, hogy ha a felületi elem típusát ideiglenesen KÉP, vagy FILEfeltöltés típusra változtatom, majd ismét SWFUpload-ra és el is kell mentenem ismét a tartalmat, módosítás nélkül, egyszerűen csak szerkesztés és mentés, akkor működik rendesen, de csak addig, amíg újabb file-t nem csatolok hozzá SWFUpload-dal, mert akkor megint jöhet a ki, be kapcsolás.

Viszont a Lightbox2 által meg nem jeleníthető file-ok meg sem jelennek a tartalomban hivatkozáskként sem.

Nem úszom meg a két fajta mezőt, és az SFWUpload-ot is el kell elfejetenem, ugye?

Drupal verzió: