Lehet maskepp is?

.DoK képe

Meg mindig a raidplanneren dolgozom, amit szeretnek finomitani.

Amit szeretnek megvalositani:
Esemeny(Raid)
Esemeny nevu tartalom aminek a kovetkezo mezoi vannak:
Title
Jatek neve (Lista,szoveges)
Datum (date)

Jelentkezes tartalom
Felhasznalo neve
Szerepkor (Lista,szoveges)

Az esemenyre jelentkezhetnek a felhasznalok, de a jelentkezes tartalomban a jatek neve mezo tartalmatol fuggoen jelennenek meg a kulombozo szerepkorok.
pl.:
Jatek neve: Guild Wars
Szerepkorok: Healer, Tank, DPS

Jatek neve: Evolve
Szerepkorok: Monster,Hunter, Medic, Support.

Ahogy en probaltam megoldani:
Letrehozok a jatek neve szerinti tartalmakat:
Guild Wars - Uj Raid
Evolve - Uj raid

Kulon letrehozok jelentkezeseket
Guild Wars - Jelentkezes
Evolve - Jelentkezes
Es itt kulon beallitom a kulonbozo szerepkorokret.

Ezeket a node reference es a cck sing up modullal keszitettem el.

Ennek a hatranya, hogy minden uj jateknal uj tartalomtipusokat kell felvennem, amin a referenciakat es nezetet be is kell allitani.

Amihez a segitseget kernek:
Szeretnem az egeszet egy-egy tartalomtipussal megoldani.
A jelentkezes tartalomnal az esemenynel beallitott jateknev mezo tartalma szerint megjeleniteni a szerepkoroket.
Probaltam tartalomra hivatkozni, de csak a title-t erem el es nem a jatek neve mezot. Ha a title a jatek neve akkor nem tudom megoldani a jateknevhez tartozo szerepkor betolteset Conditional Fields-el.
Megoldhato ez valahogy?

Drupal verzió: 
pante képe

Próbáld ki a Views modult, arra való, hogy különböző adatokat nézetekbe lehessen rendezni, illetve szűrőfeltételeket is lehessen rájuk megadni.

0
0
.DoK képe

A views segitsegevel kitoltendo mezoket is megjelenithetek egy node-ban, ami aztan mentesre kerul?

0
0
ipeto képe

Most hirtelenjében a Hierarchical Select modul jut eszembe, ami alkalmas pl. arra, hogy rákényszerítsük a felhasználót, hogy egy többszintű taxonómia legalsó szintjéről válasszon. Tehát készítesz egy taxonómia szótárat, aminek az 1. szintjén a játékok, a 2. szintjén pedig a szerepek vannak. Azt nem tudom, mennyire elegáns, felhasználóbarát a 2. szint betöltődése, amikor a felhasználó 1. szintet vált, de egy próbát talán megér.

0
0
Phoere képe

Nálam a 3. szinttel szokott baj lenni, az már csak a Frissítés gomb hatására szokott működni. Tehát külső usereknél max 2 szintig használnám.

0
0

Csökönyi Ferenc