Hogyan jössz a Drupal Táborba 2011-ben?

Boobaa képe

Szerdán Ceglédről kocsival. Egyelőre ketten vagyunk Nevergone-nal; kényelmesen befér még kettő, szűkösen még három ember. Az ajánlat akár oda-, akár visszaútra érvényes, Cegléd-Kecskemét-Kecel-Szekszárd-Pécs a tervezett útvonal, szabad később bekapcsolódni (és visszaúton hamarabb kiszállni) is. A költségeket a tavalyihoz hasonlóan a NAV-norma szerint osztjuk meg, az együtt megtett kilométerek alapján. A visszaút időpontja odafele úton megbeszélés tárgyát képezheti.

Többiek: hogyan jöttök/mentek?

Fórum: 
alippai képe

Vonattal, IC preferált, remélem lesz közös megint. :)

0
0

Lippai Ádám
young element

aboros képe

déli. ic.

0
0

-
clear: both;

pp képe

Azt még talán én is elérem.

pp

0
0
dj képe

Valaki megveszi a jegyeket, hogy a helyjegyek ne szanaszét legyenek? Lehetek én is valaki, csak akkor jelezzétek hányan leszünk és kinek milyen névre kell a számla.

0
0

Üdv!
Dudás József

york képe

En 11:50-kor erkezem meg Pecsre :).

0
0
aboros képe

a 7.56ost, aztán akkor lehet mire leérnek a többiek már hetesre uppoltunk :)

0
0

-
clear: both;

pp képe

Én délután tudok csak menni, vonattal, de ha valaki jön Pestről kocsival az jó lenne, mert viszek bográcsot, hogy tudjunk valami igazán finomat csinálni.

Valaki jön kocsival? (ha én nem férek be csak a bogrács az is jó)

pp

0
0
szantog képe

[21:16] <szantogabor> boobaa: beférek még hozzátok?
[21:16] <boobaa> szantogabor: be, veled együtt vagyunk hárman. jelezd pls itt: http://drupal.hu/node/13866

stipistopi
0
0

----
Rájöttem, miért kérdezek olyan ritkán a drupal.hu-n. Amíg szedem össze az infokat a kérdéshez, mindig rájövök a megoldásra.

Boobaa képe

szantog, nevergone és Nagy Gusztáv személyében megvan a három utasom. Ha ötödikként is szeretne valaki becsatlakozni, azt szerintem velük is illene egyeztetni, lévén az már valószínűleg nem csak az újonnan beülő számára ront a komfortfokozaton.

0
0
balagan képe

Délelőtt indulok Sirok-Kál-Jászapáti-Cegléd-Kecskemét útvonalon, majd Kecskemétről egy kis pihenés után délután indulok le Pécsre. Még van 4 ülőhely az autóban.

0
0
Nagy Gusztáv képe

Visszafele hasonló az útvonalad? Engem Kecskemétről és Kecskemétig érdekelne.

0
0

Nagy Gusztáv

balagan képe

Igen, visszafele is így jövök. Akkor már csak 3 hely van.

0
0
kenya képe

Szerdán Mezőkövesdre kb. 10-11 óra felé érek, 12 óra Budapest, utána irány Pécs.
Budapesten kb. 10 percben felköszöntöm a sógoromat.
Ha kell, bogrács befér, a kezelőjével együtt.
Visszafele sajnos pénteken el kell indulnom, legkésőbb ebéd (vagy reggeli) után - attól függ melyik lesz 12.00 körül...
Gyerekülés is van a kocsiban. És jelenleg 2 szabad hely. Ha a gyerekülést kiveszem 3.

0
0
pp képe

Köszi a felajánlást, de közben kiderült, hogy pandelon levisz dj-vel és Den feleségével valamint a bográccsal egyetemben.

pp

0
0