Hirlevél küldés

mtom75 képe

Sziasztok!

Feltettem a simplenewsw modult tartalomtípust is létre hoztam.
Hogy tudok hírlevelet kiküldeni?
Tartalom hírlevelek között nincs elérhető levél amit kitudnák küldeni,
Hogy tudom a megírt hírlevet ide rakni és kiküldeni?

Köszönök minden segítséget

Tamás

Drupal verzió: 
Fórum: 
makgab képe

Ha a modul telepítve van, akkor a "Newsletter" tartalomtípus létrejön. Ezt nem kell létrehozni. Gondolom egy ilyen tartalmat hoztál létre.
Ennek a tartalomnak a szerkesztésekor lesz egy "Newsletter" fül, amiben a küldést lehet beállítani: Teszt v. tényleges küldés.

0
0
mtom75 képe

Nekem nem jött létre ilyen tartalomtípus.
Amit létre hoztam abba meg nincs ilyen választási lehetőség, hogy milyen módon küldjem.

0
0
makgab képe

Pedig létrejön ("Tartalom hozzáadása"):
Simplenews newsletter
A newsletter issue to be sent to subscribed email addresses.

Ha létrehozol egy ilyen tartalmat, akkor ott van ez az opció.

0
0
mtom75 képe

Feltettem még egyszer most már van "simplenews newsletter" tartalom hozzáadásnál, de viszont tartalom szerkesztésnél csak newsletter category van. Itt csal menteni tudom amit megszerkesztettem.
Tartalom/hírlevelek fül alatt tudom elvileg elküldeni?

0
0
Nagy Gusztáv képe

A könyvem 277. oldalától érdemes elolvasni.

1
0

Nagy Gusztáv

mtom75 képe

Most már működik a hírlevél küldés, de viszont a levél alján van a leiratkozás. Letöltötem a unsubcrible modult, de amikor rákattintok az oldal azt írja feliratkozás megerősítve. Amig nem volt ez a modul akkor nem volt jogosultság.
Hogy tudom megcsinálni hogy egyszerüen le lehesen iratkozni?

0
0
Nagy Gusztáv képe

Az unsubcrible modul miért kell? Te is írod, hogy a levél alján ott volt a leiratkozó link. Működni is szokott.

Szerintem kapcsold ki az unsubcrible modult.

0
0

Nagy Gusztáv

mtom75 képe

Köszönöm, működik
De formázatlanul továbbítódik a levél.
Ckeditorba megformázom kép szöveg, de a levelezőbe kép nem jelenik meg szöveg meg egyszerű txt szöveg.
Pedig beállításnál be van állítva a HTML.

Másik gond, hogy a kiküldött levélben a cím nem szabványos email cím hanem valami értelmezhetetlen string.

Mit tudok csinálni, hogy HTML dokumentum jelenjen meg úgy ahogy megformáztam.

0
0
mtom75 képe

Senkinek semmi ötlete?

0
-1
leonidasz képe

Mimemail modullal tudsz html hírlevelet küldeni, be kell állítani, hogy html a mime mailnél a simplenews beállításánál ill, a feliratkozó listánál is. A listánál kell megadni a kimenő mail címét, ill a simplenews beállításánál.
Sok energiát megspórolnál, ha elolvasod a manualokat és a drupal.org oldalon rákeresel a nem tiszta részletekre. Hidd el, ha jól keresel megtalálod a választ kérdéseidre.

2
0
mtom75 képe

Mime mailt is állítottam már mindent de képet még egyszer se küldött és természetesen formázásom sincs. Az angol tudásom sajnos nagyon gyenge.

Azért köszi.

0
-1
Balu Ertl képe

Ezt a 2 hosszabb kommentemet olvasd el, hatha begyujtjak a szikrat:
http://drupal.hu/comment/75432#comment-75432
http://drupal.hu/comment/75465#comment-75465

Es Gusztav konyvenek hivatkozott fejezetet elolvatad?

1
0