Főoldal nem frissül. Cahce probléma?

agostonl képe

Sziasztok!

Az oldal, amin dolgozom, végre kezd kigömbölyödni, de a következő hibába futottam.

Van egy views beállítva oda van irányítva a főoldal.
Ha adminként felviszek egy cikket, minden rendben, megjelenik, de ha bejelentkezés nélkül hívom az oldalt, nem látszik a cikk.
Igazából a három nappal ezelőtti cikkek látszanak.

Minden cache ki van kapcsolva a Teljesítménynél ennek ellenérte sem frissül be.

Drupal verzió: 
agostonl képe

Na. Addig eljutottam, hogy nem cache. Ha most kirakok valamit, rögtön megjelenik, még ha cikkírói joggal is.
Viszont van jó pár cikk, ami nem akar megjelenni, pedig be van állítva a főoldal is. Még a kereső se találja a cikket. WTF?

0
0
csakiistvan képe

Bocs hogy alap kérdésekkel indítok, de tisztázzuk le előre: cikkek amiket keresel publikusak?
Nincs esetleg workbench ami megfoghatja a cikkeket publikalas elott?
Nincs a Views 'FILTER CRITERIA' reszben egy 'Content: Published or admin'? Ez utobbinal lehet hogy te mint admin latod, de senki mas nem

0
0

Drupal full-stack developer at Wunderman Thompson Budapest

agostonl képe

Az általad kérdezettekből egy sincs, számomra nem alap kérdések.
Van az az állapot, amikor átsiklik az ember egy teljesen egyszerű dolgon...
Egész egyszerűen arról van szó, hogy amit tegnap este kiraktak a hírszerkesztők, nem került ki a főoldalra publikusra.
Most viszont általam érthetetlen okból, ismét hibátlan.

Viszont az gyanús, hogy hajnalban borult az adatbázis szerver, tehát lehet, hibás volt a rögzítés.
A Features-re rátaláltam, még nem volt időm megnézni, de meglesz. A többit is chekkolom, köszi.

0
0
agostonl képe

Ha a Tags-ot kitöltöttem, nem jelenítette meg a cikket.
Az összes Taxonomy jogosultság állító modult lekapcsoltam, kivéve a Taxonomy Access Controlt, így már működik.

0
0