Fórumtémában első, eredeti hsz. módosíthatósága?

Sk8erPeter képe

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy nem lehetne esetleg bevezetni azt, hogy módosítható legyen az első, eredeti hozzászólás is?

Előfordult már, hogy

  • véletlenül rosszul formázott tartalmat töltöttem fel (előnézet után beleszerkesztettem, és újabb belenézés nélkül figyelmetlenül elküldtem), vagy
  • olyan infót raktam bele (pl. elérési utak, stb.), amit nem feltétlenül szerettem volna megosztani, és ezt utólag vettem észre, vagy
  • időközben rájöttem, hogy rosszul vagy félrevezetően fogalmaztam meg a kérdést.
  • külön plusz komment nélkül szerettem volna még valamit hozzátenni.

Tudom, gondoljam át inkább még egyszer elküldés előtt. :)
De mindenki hibázhat, jó lenne a tartalmat utólag módosítani - akár köztes megoldással, mint néhány fórumon, ahol bizonyos időtartamhoz van kötve a módosíthatóság (pl. 5 percig módosíthatod, utána csak moderátor segítségével).

Remélem nem baj, hogy ilyet kértem, és akár be tudjátok vezetni, akár nem, köszi a figyelmet.

Üdv.:
Pete

Drupal verzió: 
Fórum: 
szantog képe

+1 Simán mehetne úgy, mint a dorgon, hogy edit own topic + kötelező revision.

1
-1

----
Rájöttem, miért kérdezek olyan ritkán a drupal.hu-n. Amíg szedem össze az infokat a kérdéshez, mindig rájövök a megoldásra.

eMeLA képe

Felvetésnek jó, de szerintem több bonyodalomhoz vezetne, mint előnye lenne.
Ha utólag módosítod az eredeti kérdést, sok hozzászólás értelmét vesztheti...
Ez a feszes rendszer legalább pontosságra nevel...

1
0

...mit tudok: http://web.termuves.hu

Sk8erPeter képe

...de ennek elkerülése érdekében lehetne esetleg időalapú korlát a módosíthatóságra, már ha megoldható. Pl. 5 percig módosíthatod, utána úgy marad.
De csak ötlet. :)

Szerk. (jópár perc után :) ): igazából a kommentek viszont bármeddig szerkeszthetőek, adott esetben ez is esetleges félreértésekhez vezethetne.

0
0
zschopper képe

.. vagy más fórumokon használt metódus szerint: amíg nem érkezik hozzászólás (válasz) rá.

2
0