Egy térképen több marker

charlos képe

Sziasztok!

Van egy D7 alapú oldalam, amin azt kellene megoldanom, hogy egy térképen több markert kellene elhelyeznem.

A getlocation modult beállítottam, Google API key-t beírtam, s ha a node-ba beírom a címet, akkor a térképen meg is jeleníti. Viszont a gond az, hogy 1 node, 1 térkép elven működik. Ezzel nincs is gond, csak a következőt kellene valahogy megoldanom:

Létre kellene hoznom egy nézetet, mely kiolvassa a címeket a field-ekből, s azokhoz lerak 1-1 markert a térképre. Fogalmam sincs, merre tovább, tényleg ezt próbálom már jó ideje...

Azt is megpróbáltam, hogy a tartalomtípusban, a mezők mennyiségét korlátlanra állítottam, s így vittem fel a címeket. Sajnos ez sem nyert, mert ahány field, annyi térkép jött létre... :(

Amúgy a views-el is próbálkoztam, lásd a képet. Igazából totál semmibe veszi a beállítást. Valamiért a térkép kiindulópontja Castelló de la Plana lesz, természetesen a markereket se teszi le. :(

Ha valaki csinált már ilyet és megosztaná velem, hogy kell, azt megköszönöm.

Üdv,
Charlos

Üdv

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
CsatolmányMéret
Kép ikon Gmap views41.17 KB
Sk8erPeter képe

Vannak előre definiált nézetek a Get Locations modulhoz, azokat kellene engedélyezned, megnézned, hogy működnek, és azt, amelyik hasonló ahhoz, amit csinálnod kell, KLÓNOZNI például "partnerek" néven, aztán elvégezni rajta a megfelelő módosításokat. (Amúgy a Get Locations-nél sajnos nincs live preview a Views UI-on.) Direkt kihangsúlyoztam, hogy klónozni kell, nehogy az eredetit írogasd fölül. :)

3
0
charlos képe

Igazad van, ezt kellett volna megnéznem először! :) Így meg is találtanm a számomra megfelelőt, ami amúgy a Getlocations by country! :)

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

0
0

--

Üdv:
Charlos