Drupal 8 almappába telepítése

HF leon képe

A drupal 7 almappába telepítése nem jelentett gondot anno. A drupal 8 azonban macerásabb.

Először a htaccess fájlban próbálkoztam. Ez első látásra működött, azonban a bejelentkezésnél, már problémákat okozott. Ezt a site beállításaiban küszöböltem ki, így már minden jól szuperál az anonim a regisztrál és a admin felhasználó is.

Első látásra minden működik, mindig a domain néven át érhető el minden az almappa kihagyásával.

Egy problémát tapasztaltam a modulok telepítésénél. Akár netről, akár a fájlválasztóval gépről kiválasztva megtagadja a hozzáférést a folyamathoz.

Az egyetlen jó megoldás erre, hogy manuálisan másolom be a modulokat a megfelelő könyvtárba. Innentől, már megjelennek és aktiválhatók rendben.

Kíváncsi lennék, hogy a látogatók közül próbálta-e, már valaki almappába tenni a drupal 8-at? Valamint, hogy milyen tapasztalatai voltak e területen.

Létezik e egy olyan megoldás, ahol minden felhasználó az almappa megjelenése nélkül érheti el a rendszert, úgy, hogy minden funkció működőképes marad?

Drupal verzió: