Dátum típusok és formátumok

pante képe

Sziasztok!

Ha létrehozok egy új tartalmat (add/page) akkor a Drupal a létrehozás dátumát a "közepes" hosszúságú dátum adattípusból meríti.

A három alap adattípust hogyan tudom szerkeszteni egyedi ízlés szerint? (olyanra ami nincs benne a legördülő listában)
Vagy hogyan tudnék egyedi dátum adattípust rendelni a page létrehozásának dátumához a default "közepes" helyett?

Köszönöm a segítséget!

Drupal verzió: 
Geva képe

ha a listában lévők közül egyik lehetőség sem jó, akkor bővítheted a választékot itt: /admin/config/regional/date-time/formats/add

0
0
pante képe

Köszi, ezt tudtam eddig is. A problémám az, hogy a cikkhez/oldalhoz automatikusan hozzárendel a Drupal egy dátumtípust ("közepes" adattípus), én ezt szeretném megváltoztatni a "hosszú"-ra.

Konkrét példán át, ezt látom a létrehozás dátumánál:
Beküldte admin - cs, 2014-04-10 23:34
és ezt szeretném látni:
Beküldte admin - csütörtök, 2014 április 10 - 23:34

0
0
Geva képe

az első kérdésedre válaszoltam!
ha nem a teljes honlapra vonatkoztatva akarod a dátum közepes megjelenítését megváltoztatni, akkor a node templétben tudod másként kiiratni a beküldés dátumát és amit még akarsz - $submitted változó tartalma helyett, a templét kommentje szerint.
(az al-sminked könyvtárába másolod a node.tpl.php fájlt és abban módosítasz, illetve további node templétet készítesz, ha nem minden típusú node-ban szeretnéd a módosítást)

2
0
simont képe

Itt találtam egy megoldást erre a problémádra: link
Remélem ez segít!

1
0

SimonT