Commerce discount - eredeti ár mutatása

makgab képe

Üdv!

A commerce_discount, commerce_rules_extra modullal szépen működik a kedvezmény. Azt hogyan lehet szépen megoldamni, hogy az eredeti árat is mutassa terméknél?
Jelenleg az ár mezőben a kedvezményes ár látszódik (amit a szabály alapján kalkulál a commerce), de nem látni, hogy mennyi volt az eredeti ár. Hogy lehetne ezt is elhelyezni egyszerűen?

Melyik modulhoz, modulokhoz kapcsolódik a téma?: 
Drupal verzió: 
makgab képe

makgab képe

makgab képe

Működik ez valakinek? Használja ezt valaki?
Vagy van más megoldás? :(

0
0
gazsesz képe

Nálam működött. Nézd meg, hogy a kódban egyáltalán benne van-e, hogy nem véletlenül csak css tünteti el!

0
0

Gazsesz

makgab képe

A html-ben sincs benne, ha megnézem a forrást. Egy táblázatos forma jelenik meg, de csak az aktuális árral.
Próbáltam sima alap bartik sminkkel, de azzal is ugyanaz a probléma (nem jelent meg az eredeti ár).

0
0
gazsesz képe

Megoldást most sajnos nem tudok adni, de ötleteket igen.

Megpróbáltam a tesztrendszeremben kipróbálni, de egyelőre nem sikerült. Ha emlékeim jók, akkor a Commerce Discount modullal együttműködött ez a modul.

Azt gyanítom, hogy ehhez az is kell, hogy az eredeti ár külön mezőben is tárolódjon, de ebben nem vagyok 100% biztos.

Érdemes még megnézni a jogosultságokat, bár ha admin vagy, akkor látszódnia kell.

0
0

Gazsesz

makgab képe

Érdemes a videot megnézni: https://www.youtube.com/watch?v=-WR3mKjou8M
Itt szépen látszódik, hogy elvileg semmi nem kell hozzá. Beállítok egy kedvezményt (szabályoknál) és modulnak működnie kellene. :(

0
0
Geva képe

a rules szabállyal árengedményt kalkuláltál? - árösszetevő-típus -

0
0
makgab képe

Persze, van árengedmény. Próbának 10% beállítva, ahogy a video-n is.
Szerintem bugos a modul.

0
0
Dahar képe

Sziaszrok!

Én ezt használom, amit írtál is és kiválóan működik, ez is formattert biztosít és végzi a dolgát.
https://www.drupal.org/project/commerce_price_savings_formatter

0
0
makgab képe

Nálam ugyanúgy nem működik ez a modul sem:
Ár megjelenítése
Beállítás

A rendszerem a drush-al a legfrissebb. Ez a két modul szerintem elég régi (2012 ill. 2013). A commerce-ben meg volt 1-2 módosítás mostanában. Lehet hogy ez a két modul nem lett hozzá frissítve. De ez csak tipp részemről.
Mivel az alap bartik sminkkel is ugyanezt csinálja ez is.

Nem is értem, hogy neked ez hogyan működik.

(Nálam adó /VAT/ nincs beállítva, ez elvileg nem befolyásolja.)

0
0