Címlap

slakti képe

Nagyon hálás lennék a segítségért. Addig állítgattam a dolgokat, hogy eltűnt a címlapom. Lefényképeztem a hibaüzenetet.
Előre is köszönöm a segítséget!

CsatolmányMéret
Kép ikon sos.png144.26 KB
nevergone képe

Szia!

Sajnos ennyiből elég nehéz lesz segíteni. Vissza tudod idézni, hogy miket állítgattál? Melyik weboldalról van szó?

0
0
Nagy Gusztáv képe

Az admin/config/system/site-information oldalon a node-ot állítsd vissza a címlaphoz.

0
0

Nagy Gusztáv

wouhn képe

Gondolom egy adott node volt a címlap, amit kicsit szerkesztettél és kapott egy szép és új útvonal álnevet. Ha nincs olyan borzasztó sok node az oldaladon, akkor megnézném, hogy megtalálod-e ezen az oldalon azt, amelyik neked kell: /admin/content

1
0
slakti képe

köszönöm a segítséget, de nem igazán jutottam előbbre.

0
0
csakiistvan képe

Ertem, de ha elmondanad hogy milyen parameterekkel rendelkezett a fooldal, az sokats egitene. Van e tudomasod hogy egy tartalom volt (azaz egy node), vagy egy egyedi oldal ami nem tartalom (pl views, panels, etc).
Koszi

1
0

Drupal full-stack developer at Wunderman Thompson Budapest

slakti képe

Szia,

készítettem egy egyszerű oldalt a címlapra, utána valamit elállítottam és azóta nem boldogulok vele.

0
0
nevergone képe

Keresd meg a címlapra szánt tartalmad a admin/content oldalon megjelenő listában, majd a webcímét add meg az admin/config/system/site-information oldal „Alapértelmezett címlap” részében.

1
0
Nagy Gusztáv képe

Ez volt a gond.

1
0

Nagy Gusztáv